Nawigator Firm

Każdemu z nas przytrafiło się kiedyś szukać potrzebnych nam informacji w internecie. Czasami szukaliśmy dobrego szewca, innym razem zaufanego stomatologa lub po prostu osiedlowego sklepu spożywczego. Jest wiele portali branżowych, za pomocą których takie poszukiwania są znacznie ułatwione, ale należałoby sobie najpierw zadać pytanie, ile wyżej wymienionych portali znamy, abyśmy mogli wyszukać na nich interesujące nas firmy? Odpowiedź brzmi niewiele.

Vortal nawigator-firm.pl wychodzi ludziom naprzeciw, ponieważ umożliwia dotarcie do każdej firmy bez konieczności znania nazwy portalu. Dzięki nawigatorowi-firm wszystkie przedsiębiorstwa i działalności gospodarcze z powodzeniem wyszukiwane są w powszechnym i wszystkim znanym portalu Google. Wystarczy wpisać taką frazę kluczową jak „dobry tapicer Komorniki” i od razu ukazuje się nam link przekierowujący na reklamę firmy odpowiadającej tej frazie. Dużym plusem w przypadku naszego portalu (nawigator-firm.pl) jest to, że klient wchodzi bezpośrednio na jedną, konkretną reklamę, a nie jak to jest w przypadku innych znanych portali wyświetla mu się lista proponowanych działalności gospodarczych. Ponadto klienci mają dużą swobodę w sposobie wyszukiwania interesujących ich firm, ponieważ mogą to zrobić posługując się:

  • miejscowością, gdzie dana firma się znajduje;
  • dokładnym adresem firmy;
  • wybraną frazą kluczową odpowiadającą branży danej działalności;
  • jak i samą nazwą firmy.

Często bywa tak, że konkretną firmę polecają nam znajomi. Kobieta szykująca się do ślubu dostanie od koleżanek informacje, do których salonów ze sukniami ślubnymi warto pójść. Jednak mimo, że taką informację uzyska, to ze zwykłej ludzkiej ciekawości wyszuka wspomniane salony i sprawdzi ich asortyment, ceny i opinie klientów, a vortal nawigator-firm.pl jej to umożliwi.

Jest wiele vortali reklamujących mniejsze, czy większe firmy, jednak vortal nawigator-firm.pl ma nad wszystkimi przewagę. Dlaczego? Ponieważ jest przejrzysty i czytelny dla osób z niego korzystających, ma w swojej bazie setki firm z wszystkich możliwych branż, co umożliwia klientowi dokładniejsze rozeznanie się na rynku. A co najważniejsze zapewnia solidną i tanią reklamę, dzięki której firmy mogą poszerzać swoją działalność.

Nawigator-firm.pl należy do programu Rzetelna firma