Baza firm

Baza Firm jest nowoczesną formą książki telefonicznej w internecie, za pomocą której można bez problemu wyszukać i zlokalizować daną firmę w sieci.

Do niedawna aby odnaleźć kontakt telefoniczny do poszukiwanego fachowca lub jakiejś instytucji trzeba było posiadać w domu tak zwany Branżowy Spis Firm i Instytucji w formie papierowej książki telefonicznej.

Dane zawarte w takiej książce były bardzo skromne i często nieaktualne; zawierały takie informacje jak, nazwa firmy, numer telefonu, miejscowość, nazwa ulicy, numer domu.

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu role Branżowego Spisu Firm i Instytucji pełni nowoczesny, bardzo popularny i często odwiedzany Vortal internetowy o nazwie Nawigator-firm.pl.
Adres strony internetowej w/w vortalu to www.nawigator-firm.pl

Ten nowoczesny Branżowy Spis Firm i Instytucji (Nawigator-Firm.pl) to nie tylko wpis zawierający nazwę danej firmy czy numer telefonu stacjonarnego. To również forma reklamy internetowej, która zawiera dane takie jak:

 1. Nazwa Firmy
  Nazwa może być pełna lub skrócona, niekoniecznie ta która została podana w GUS
 2. Dane Adresowe Firmy
  Adres firmy, czyli ten gdzie jest zarejestrowana, ale ponadto adresy oddziałów
 3. Numer telefonu Stacjonarnego
  Może być podany jeden lub więcej
 4. Numer Fax
  Może być podany jeden lub więcej
 5. Numery telefonów Komórkowych
  Numery telefonów Komórkowych ( jeden lub więcej np. jeden główny do firmy, drugi numer do konkretnej osoby udzielającej klientowi informacji dotyczącej cen, trzeci numer telefonu komórkowego może być do mobilnego doradcy klienta, który podjedzie do danej osoby, doradzi co firma może wykonać, ustali termin podjęcia się zlecenia, termin zakończenia prac-usługi.
 6. Opis O Firmie
  Opis o firmie to nie tylko historia powstania danego podmiotu gospodarczego. Można tutaj umieścić również informacje o uzyskanych nagrodach, referencjach od zadowolonych klientów, certyfikatach uwierzytelniających dany zakład w posiadanych umiejętnościach i kwalifikacjach swoich pracowników.
 7. Ofertę Firmy
  Ofertę Firmy - to czym dana firma się zajmuje
 8. Galerią Zdjęć
  Galerią Zdjęć - związane z działalnością
 9. Przekierowanie na stronę www klienta
  Przekierowanie na stronę www klienta - jeżeli posiada
 10. Link do maila
  Link do maila jeżeli sobie życzy

   

 11. Login i Hasło do portalu
  Login i Hasło do portalu - otrzymują wszyscy klienci
 12. Słowa kluczowe
  Słowa kluczowe otrzymują wszyscy klienci
Nawigator-firm.pl należy do programu Rzetelna firma