Tania reklama

TANIA REKLAMA w internecie- czy to w ogóle się sprawdza? A, czy LIDL, który przeznacza na reklamę więcej milionów niż Biedronka (Jeronimo Martins Dystrybucja) ogłaszając się na gumtree.pl – bezpłatnym portalu z ogłoszeniami- (czyt. tanim portalu) przedstawia siebie jako firmię, którą nie stać na reklamę? NIE ! Po prostu LIDL w dziale marketingu zatrudnia świetnych fachowców, którzy zdają sobie sprawę z tego jakie znaczenie ma „bezpłatny, tani portal”, który daje możliwość dotarcia do milionów klientów, klientów dzięki którym LIDL zrobi miliard obrotu. Bo czy sztuką jest sprzedanie Kulczykowi jednego wina za 10,000zł za butelkę? Nie. Sztuką w handlu jest sprzedanie 2mln butelek wina przeciętnym obywatelom np. za 30 zł każda.

Tania reklama, a reklama w internecie. Czy dobrze wypozycjonowany portal
z zagranicznym kapitałem lepiej reklamuje firmę w internecie niż firma z polskim kapitałem stawiająca na jakość po przystępnej cenie dla setek tysięcy firm jedno, dwu lub kilkuosobowych, ale też proponuje tę samą reklamę dla dużych korporacji po tej samej cenie?! (korporacje dbają o reklamę w takich portalach jak nawigator-firm.pl bo ich marketingowcy zdają sobie sprawę, że klient dociera poprzez różne źródła informacji).

Wpisując słowo kluczowe „dobry tapicer wiry” na stronie google pojawi się mnóstwo linków z reklamami, ale klikając na link nawigator-firm.pl wchodzimy od razu na reklamę tego dobrego tapicera. Wpisując tą samą frazę kluczową i wchodząc na link panoramy firm nie wchodzimy bezpośrednio na reklamę konkretnej firmy, ale na główną stronę wspomnianego portalu, gdzie widnieją setki firm odpowiadających tej frazie (dobry tapicer wiry). Pf.pl notuje tysiące wejść dziennie, ale czy ktoś zwrócił uwagę, że notuje prawie tyle samo wyjść? Co się lepiej sprawdza nawigator-firm.pl (tani, a dobry), czy panorama-firm.pl (droga, a nie do końca sprawdzająca się). Oczywiście nawigator-firm.pl!

Nawigator-firm.pl, czym jest w brutalnym świecie handlu? Dyskontem, czy ekskluzywnym butikiem, delikatesami? Nawigator-firm.pl jest najczęściej poszukiwanym, rzetelnym, przejrzystym źródłem informacji dla klientów biznesowych, poszukujących sprawdzonej reklamy w przystępnej cenie. Proponującym zarazem produkt wysokiej jakości.

Reklama po nizszej cenie nie oznacza, że jest zła, nie oznacza, że się nie sprawdza. Oznacza, że jest skierowana do wszystkich firm bez podziału na polski, zagraniczny, mały, czy wielki kapitał.

Nawigator-firm.pl należy do programu Rzetelna firma