sprawdź korzyści

Korzyści reklamy Państwa firmy na portalu Nawigator-Firm:

  • Globalny zasięg - portal Nawigator-Firm nie posiada barier geograficznych ani czasowych. W związku z tym przedsiębiorstwa lokalne a także międzynarodowe, które przejawiają chęć szerszego zaistnienia na rynku zwiększają na to swoje szanse.
  • Elastyczność - dzięki naszej usłudze Logowania się oraz stałego kontaktu z Konsultantami telefonicznymi mogą Państwo na bieżąco monitorować oraz aktualizować dane firmy umieszczone w naszej bazie.
  • Interaktywność - aktywne przekierowania na adres e-mail oraz stronę internetową pozwala na łatwiejszy kontakt potencjalnych klientów/kontrahentów z Państwa firmą.
  • Profilowanie odbiorców - Nawigator-Firm dzięki zróżnicowaniu branż pozwala na możliwość pozyskania zainteresowania grupy docelowej. Nasza pomoc w zdefiniowanu profilu odbiorców Państwa firmy umożliwi lepsze dopasowanie Państwa oferty marketingowej pod względem ich preferencji.
  • Niski koszt - opłata za publikację reklamy na portalu Nawigator-Firm jest niższy niż koszt kolportażu ulotek, reklamy w prasie, w telewizji czy w radiu. Umożliwiamy dzięki temu organizację kampanii reklamowych również małym firmom.
Nawigator-firm.pl należy do programu Rzetelna firma