PLANTICO Zielonki Sp. z o.o.

Adres korenspondencyjny:
ul. Parkowa 1a Zielonki Parcele , 05-082 Stare Babice
Tel: (022) 722 90 66
Fax: (022) 722 95 53
WWW: plantico.com.pl
www.plantico.pl

E-mail: plantico@plantico.pl

Logo firmy - PLANTICO Zielonki Sp. z o.o. - Sprzedaż nasion warzyw i kwiatów Stare Babice. PLANTICO Zielonki Sp. z o.o.

Witamy w firmie PlantiCo Zielonki Sp. z o.o.


Jesteśmy firmą hodowlano-nasienną z wieloletnią tradycją. Oferujemy szeroki asortyment nasion warzyw i kwiatów, w tym wiele odmian własnej hodowli, w firmowych opakowaniach, dla odbiorców hurtowych i detalicznych oraz producentów wielkotowarowych i zakładów przetwórczych.
Obecnie jesteśmy właścicielem 169 odmian warzyw i ponad 100 odmian kwiatów.
Naszą ofertę uzupełniają nasiona ziół, traw, jak również grzyby. Gwarantujemy wysoką jakość nasion, pewność odmianową, atrakcyjne ceny.

 


 

Szkółka Drzew i Krzewów Bronisze

Od roku 1948 zajmuje się hodowlą i produkcją roślin ozdobnych. W Ofercie znajdują się drzewa oraz krzewy zarówno liściaste jak i iglaste, a także kwiaty balkonowe i rabatowe. Firma posiada pełny asortyment roślin w pojemnikach do całorocznych nasadzeń, przystosowanych do polskich warunków klimatycznych, odpornych na choroby i szkodniki. Produkcja drzew i krzewów odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistów.

W chwili obecnej trwają prace nad rozbudową punktu handlowego i wprowadzeniu pełnego asortymentu akcesoriów ogrodniczych, nawozów i środków ochrony roślin.

 


Centrum Ogrodnicze Bronisze
Bronisze, ul. Poznańska 75
05-850 Ożarów Mazowiecki
NIP 527-020-60-62


tel. 22 722 22 91
fax 22 722 23 29
e-mail sprzedaz.bronisze@plantico.pl

Dział sprzedaży:
tel. 22 722 31 84

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sezon 2012

Nasiona warzyw

Nasiona kwiatów

Nasiona serii "Ogród nie z tej ziemi"

Nasiona ziół

Warzywa, w których jesteśmy szczególnie zaangażowani to: cebula (16), groch łuskowy (12), fasola zwykła, szparagowa, zielono- i żółtostrąkowa i na suche nasiona (17), marchew (14), pomidor gruntowy (22), papryka do uprawy w polu i w tunelach foliowych (11). Przedmiot zainteresowania hodowlanego stanowi także: bób (3), burak ćwikłowy (3), kapusta głowiasta biała (5), koper (3), ogórek gruntowy i szklarniowy (20), pietruszka korzeniowa i naciowa (5), por (3), rzodkiewki (10), sałaty polowej i pod osłony (17), seler korzeniowy i naciowy (3), szpinak (3) oraz kalafior, brokuł, jarmuż. Jako jedyni z rodzimych firm posiadamy odmiany selera korzeniowego (3) i naciowego (2) oraz szalotkę i cebulę siedmiolatkę.

W hodowli kwiatów liczące się dokonania dotyczą: astra chińskiego (20), aksamitki (5), lewkonii letniej (20), lwiej paszczy (8), pelargonii (19).

Sprzedaż hurtowa

 

Rynek profesjonalny

Naszą ofertę profesjonalną kierujemy do ogrodników i rolników zajmujących się uprawą wielktowarową warzyw. Oferujemy w dużych gramażach nasiona naszych odmian warzyw oraz najlepsze odmiany polskich firm hodowlano-nasiennych.

Nasiona dla profesjonalistów są zawsze z partii nasion o najwyższych parametrach. Nasiona są inkrustowane i kalibrowane na życzenie klienta. Sposób obróbki nasion po zbiorach i specjalistyczne przygotowanie ich do siewu pozwala zminimalizować problemy ze wschodami, natomiast trwałość i wyrównanie naszych odmian, w większości mieszańcowych, pozwala Państwu cieszyć się wysokimi plonami warzyw o doskonałej jakości i wspaniałym smaku.

Nasiona sprzedajemy w specjalnych, heremtycznych, aluminiowych torebkach, które gwarantują utrzymanie wysokich parametrów nasion przez 24 miesiące od daty zapakowania.Oprócz gramatur podanych w ofercie możecie Państwo zamawiać ilości nienormatywne.

Zamówienia prosimy składać telefonicznie u przedstawiciela handlowego lub bezpośrednio w siedzibie firmy. (dane adresowe w kategorii KONTAKT) Życzymy obfitych plonów i zadowolenia z naszych odmian.

Słowa kluczowe: nasiona, produkcja nasion, nasiona Stare Babice, produkcja nasion Stare Babice, nasiona mazowieckie, produkcja nasion mazowieckie, nasiennictwo mazowieckie, nasiennictwo Stare Babice, sadzonki Stare Babice, plantico, plantico zielonki, plantico Stare Babice, nasiona roślin Stare Babice, nasiona warzyw Stare Babice, nasiona kwiatów Stare Babice, nasiona roślin ozdobnych Stare Babice, nasiona ziół Stare Babice, donice Stare Babice, doniczki Stare Babice, donice kwiatowe Stare Babice, doniczki do kwiatów Stare Babice, sprzedaż nasion Stare Babice, hurt nasiona Stare Babice, sprzedaż hurtowa nasion Stare Babice, Stare Babice
Nawigator-firm.pl należy do programu Rzetelna firma