Logowanie
Przypomnij hasło
Rejestracja
Grupa Producentów Warzyw Agro-Centrum Charsznica Sp. z o.o.
ul. Żarnowiecka 18, Miechów-Charsznica , 32-250 Charsznica
Tel: kom. 604 314 100
tel./fax 41 383 61 11
WWW: www.a-cc.pl
E-mail: acc5@onet.eu
info@a-cc.pl
Opis:

AGRO CENTRUM CHARSZNICA powstało w 2010r. działalność gospodarczą rozpoczęło w wrześniu 2010r. ACC jest grupą producentów warzyw specjalizującą się w produkcji kapusty białej, czerwonej, pekińskiej, selera, buraka czerwonego, pietruszki.

 

Misja
BUDOWANIE WIELOLETNICH ZWIĄZKÓW Z KLIENTAMI, ZAPEWNIAJĄC IM TOWAR WYSOKIEJ KLASY, W OPARCIU O SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.

 Celem polityki handlowej firmy jest zaspokajanie wymagań naszych Klientów poprzez zapewnienie towaru najwyższej jakości. Na życzenie Klienta warzywa są sortowane, pakowane oraz płukane, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń sortująco-pakujących. Firma również posiada własny tabor samochodowy, co umożliwia nam dostarczenie towaru do miejsca wskazanego przez odbiorcę.

  Agro Centrum Charsznica Sp. z o. o. dysponuje nowoczesnymi chłodniami o ładowności 3500 ton, spełniającymi wymogi i standardy Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty mają zapewnione idealne warunki przechowalnicze i nigdy nie tracą jędrności oraz zachowują cenne witaminy przez cały okres przechowywania.

  W obecnej chwili w naszej centrali dystrybucji w Charsznicy zaopatruje się wiele hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych.

 

Nasza oferta, która dzięki sprawnemu funkcjonowaniu działu skupu ciągle się rozszerza, zawiera szeroką gamę warzyw, dostarczanych bezpośrednio przez producentów.

Oferta:

 

Na dzień dzisiejszy oferujemy w sprzedaży:

  • kapusta biała - 0,30gr/kg*
  • kapusta czerwona - 0,50gr/kg*
  • burak czerwony - 0,35gr/kg*

Od września w naszej ofercie znajdzie sie pietruszka, seler, cebula, kapusta pekińska, marchew.

Towar pakujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Wyżej wymienione  warzywa posiadają świadectwo certyfikacyjne wydane przez EUROPOJSKIE CENTRUM BADAŃ JAKOŚCI ARTYKUŁÓW ROLNO - SPOŻYWCZYCH.

*- ceny są cenami loco Charsznica

Słowa kluczowe:
pietruszka, seler, cebula, kapusta pekińska, marchew, kapusta biała, kapusta czerwona, burak czerwony, warzywa Charsznica, kapusta Charsznica, acc